NAŠE SLUŽBY
Pneuservis PPROFESIONÁLNÍ PNEUSERVIS provozujeme od roku 2003. Vždy Vám zákazníkům poskytujeme maximální péči a odpovědnost včetně kvalitního pojištění naší… Autoservis - Opravy a servis všech typů vozidel vč. elektroinstalace a diagnostiky závad.- Opravy brzdového systému, výměny rozvodů, spojkových sad, provozních náplní atd.- Připravíme a… Servis Mercedes Benz Poskytujeme kvalitní servis vozidel Mercedes Benz – jsme vybaveni originální diagnostikou na vozidla Mercedes a zkušeným diagnostikem s dlouholetou praxí ve značkovém servisu. Servis autoklimatizací Plnění a kompletní servis autoklimatizací vč. oprav netěsností, výměny a servis kompresorů, chladičů, trubek atd. Používáme profesionální plně automatickou plničku s… Příprava a zajištění STK Nechte starosti s STK na nás a projděte hned na poprvé. Zajistíme a připravíme Vaše vozidlo na STK. Renovace autosvětel Provádíme renovaci světlometů profesionálním vybavením od společnosti 3M. Tato sada je speciálně vyvinuta a určena pro leštění plastových světel. Jedná se o pasty,… TPMS TPMS - expert na Znojemsku. Prodej, opravy, výměny, kódování a programování všech typů ventilů se snímačem tlaku v pneumatikách. Zvládneme vše, co Váš… Opravy ALU Přímo v našem servisu provádíme opravy alu disků. Rovnání, svařování a lakování. Disky opravujeme od průměrů 12 palců až po 27 palců. Opravujeme disky i pro…

Pneuservis

PPROFESIONÁLNÍ PNEUSERVIS provozujeme od roku 2003. Vždy Vám zákazníkům poskytujeme maximální péči a odpovědnost včetně kvalitního pojištění naší činnosti, což bohužel není standardem menších autoservisů a pneuservisů.
RUN FLAT CENTRUM jako první ve Znojmě jsem vybavili provozovnu technologií na dojezdové pneumatiky. Přezouváme disky do velikosti 27".
NEJLEVNĚJŠÍ PNEUMATIKY bereme jako samozřejmost, kterou musíme Vám zákazníků poskytnout, abychom s Vámi mohli vždy počítat na další sezónu a vy měli jistotu, že jste udělali dobré rozhodnutí.
USKLADNĚNÍ PNEU ZDARMA nabízíme Vám zákazníkům jako další součást našeho „all inclusive“ pneuservisního programu k Vaší celkové spokojenosti.

TMPS Expert

Zpracovávám...
Napište nám